Cemreciler&Yoshyciler Burada Bulusuyor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cemreciler&Yoshyciler Burada Bulusuyor

Cemre_Yoshy Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ünlülerin Yorumları

YazarMesaj
yoshy11
-_-Forumsuz Yapamayan Süper Üye-_-
-_-Forumsuz Yapamayan Süper Üye-_-
yoshy11

Kadın
İş/Hobiler : Yüzme, Bale
Lakap : yoshy
Favorim : Ünlülerin Yorumları Yasemi10bv7
Takımım : Ünlülerin Yorumları D1e2ee3fede4072d5e25570rp0
Sanal Hayvanım : Ünlülerin Yorumları Karakedifx91pz6gq0tx5fj1
Ruh Halin : Ünlülerin Yorumları Melekgibitj6nm5
Cemreci/Yohyci Gücü :
Ünlülerin Yorumları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ünlülerin Yorumları Right_bar_bleue

İsmin : Elifnur

Ünlülerin Yorumları Empty
MesajKonu: Ünlülerin Yorumları   Ünlülerin Yorumları Icon_minitimeCuma 25 Tem. 2008, 18:01

Ünlülerin Yorumları 1A710BDE635EC645BE846DB0cYonca Evcimik bir röportaj sırasında Hepsi hakkında şunları dedi;

-Hepsi grubu mesela ben onları beğeniyorum.Çok şekerler,çok zor grup olmak Allah kolaylık versin.Çok başarılılar.İnşallah bir ömür boyu devam ederler.

Ünlülerin Yorumları Hande_yener

Hande Yener:
-Ben ve Hepsi grubu Türkiye'de bir ilk.Ben Türkiye'ye elektronik müziği,Hepsi ise R&B müziği tanıştırdı.Yolları her zaman açık olsun.

Ünlülerin Yorumları 12li3

-Hepsi grubu Türkiye'de yapılmamışı gerçekleştirdi.Müzik ve dansı birleştirdi.Bende farklı müzik yapıyordum ama Hepsi çıkmadan önce bu kadar dans meraklı değildim.Bildiğim kadarıyla çocukluktan beri arkadaşlar hatta dostlar umarım birbirlerine olan sevgileri,saygılar,müzik ve dansa olan ilgileri biran olsun ile bitmez.Dilerim daha nice ödüller alır.Yollarınız hep açık olsun Hepsi kızlarıSmile

Ünlülerin Yorumları Burcugunese4910fjb2

Burcu Güneş:
-HEPSİ'de çok güzel bizi R&B'ye yaklaştırdıkları için çok teşekkürler.Gerçekten HEPSİ genç,HEPSİ güzel,HEPSİ'NİN de sesi çok güzel,HEPSİ dinamik.Teşükkürler
http://yoshyandcemre.eniyiforum.net/index.htm

Ünlülerin Yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası