Cemreciler&Yoshyciler Burada Bulusuyor
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cemreciler&Yoshyciler Burada Bulusuyor

Cemre_Yoshy Fan

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Erenin Ses Hakkında Görüşü

YazarMesaj
yoshy11
-_-Forumsuz Yapamayan Süper Üye-_-
-_-Forumsuz Yapamayan Süper Üye-_-
yoshy11

Kadın
İş/Hobiler : Yüzme, Bale
Lakap : yoshy
Favorim : Erenin Ses Hakkında Görüşü Yasemi10bv7
Takımım : Erenin Ses Hakkında Görüşü D1e2ee3fede4072d5e25570rp0
Sanal Hayvanım : Erenin Ses Hakkında Görüşü Karakedifx91pz6gq0tx5fj1
Ruh Halin : Erenin Ses Hakkında Görüşü Melekgibitj6nm5
Cemreci/Yohyci Gücü :
Erenin Ses Hakkında Görüşü Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Erenin Ses Hakkında Görüşü Right_bar_bleue

İsmin : Elifnur

Erenin Ses Hakkında Görüşü Empty
MesajKonu: Erenin Ses Hakkında Görüşü   Erenin Ses Hakkında Görüşü Icon_minitimeCuma 25 Tem. 2008, 17:21

Erenin Ses Hakkında Görüşü A7aaa5121aaaaaaaiy3sl8
Eren

Soru : Gruptaki sesleri sıralasanız hangisi birinci olabilir acaba ?
Eren : Ben Gülçin'in yerinde olmayı çok isterdim biliyorum bizim grubumuzu sevenlerin geneli beni seviyor geneldede yüzüm güzel olduğu için ama ben Gülçin'in yerinde olmayı gerçekten çok ama çok isterim sesinin kıymetini bilsin bence çok süper ama süper bir sesi var sonra Cemre'nin sesi çok güzel Cemre'de aynı Gülçin gibi sesini iyi dönüştürüyor rock olsun pop olsun ya da R&B olsun sesi bütün şarkılara uyuyor yani bence Cemre ile Gülçin grubun en iyi sesleri diyebilirim zaten Gülçin'in sesleri falan internet sitelerindeki anketlerde bile hep birinci oluyor bence de birinciliği hak ediyor diye düşünüyorum sonra Yasemin'in sesi Yasemin R&B şarkılarını hoş söylüyor önceden Yasemin ile bizim bir arkadaşımız vardı onların ikisi şarkı yarışması yapmıştı Yasemin'in o gün sesi kısılmıştı çok üzülmüştü ve tabii bizde üzülmüştük ama o günden sonra sesinin hala kısıldığını bazen zannediyor dediğim gibi bana kalırsa 1. Gülçin ve Cemre 2.Yasemin ve ben diyorum.
http://yoshyandcemre.eniyiforum.net/index.htm

Erenin Ses Hakkında Görüşü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erenin Telefonu